KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Fotografi 15124929
nr 1512 4929
Pär Lundqvist
(f. 1937), Sverige
Fotografi, "Kyrkja Jotunheimen Norge 1985". Signerad, numrerad 1/20, daterad 1986. Bildmått: 22,5x28,5 cm, yttermått inklusive ram: 44x48 cm
Pär Lundqvist, svensk fotograf född 1937.
måndag 19 december 2022
kl 19:31:12